Volkswagen Transporter T4

Zacisk hamulcowy Volkswagen Transporter T4
Cena: 200,00 zł

Opis

Regenerowany ORYGINALNY zacisk hamulcowy z gwarancją 12 miesięcy.

Strona lewa lub prawa.

Cena 200 zł obowiązuje tylko przy zwrocie używanego zacisku, który jest kompletny i także oryginalny.

Podana cena bez jarzma.

Możliwość zamówienia dodatkowego malowania zacisków w kolorach palety RAL (zaciski żeliwne są malowane na srebrno w podanej cenie)W przypadku sprzedaży wysyłkowej, bez odbioru osobistego stosowana jest kaucja w wysokości 100 zł.

NIE JEST to tani zamiennik produkcji wschodniej.

Naprawa jarzma 70 zł

NUMERY OE

ATE 27130051103
ATE 24338417175
ATE 27130051113
ATE 24338417185
BENDIX 694116B
BENDIX 694115B
BOSCH 0986472834
BOSCH 0986474834
BOSCH 0986474835
BOSCH 0986472835
BREMBO F85161
BREMBO F85160
BUDWEG 342820
BUDWEG 342821
DELCOREMY DC72820
DELCOREMY DC72821
DELPHI LC7347
DELPHI LC7346
FERODO FCL694115
FERODO FCL694116
FTE RS389831A0
FTE RX389831A0
FTE RX389830A0
FTE RS389830A0
HELLA 8AC355383-411
HELLA 8AN355440-671
HELLA 8AN355440-681
HELLA 8AC355383-421
TEXTAR 38008200
TEXTAR 38045300
TEXTAR 38008300
TEXTAR 38045400
TRISCAN 8170342821
TRISCAN 8170342820
TRW BHN173
TRW BHN172
VW 701615423
VW 701615424

Szczegółowe parametry

Producent Lucas
Data produkcji 07.1990 - 06.2003
Rozmiar tłoczka 38 mm mm
Materiał Żeliwo
Czy zacisk dostępny na stanie magazynowym ? Tak
Numer seryjny VW 701615424
Miejsce montażu Tył