Volkswagen Golf IV (fi38)

Zacisk hamulcowy Ibiza III
Cena: 150,00 zł

Opis

Regenerowany ORYGINALNY zacisk hamulcowy z gwarancją 12 miesięcy.

Strona lewa lub prawa.

Cena 150 zł obowiązuje tylko przy zwrocie używanego zacisku, który jest kompletny i także oryginalny.
W przypadku sprzedaży bez odbioru osobistego stosowana jest kaucja w wysokości 100 zł.

Nie jest to tani zamiennik produkcji wschodniej.

NUMERY OE:

ATE 24338417307
AUDI 1J0 615 424 H
AUDI 1J0 615 424 F
AUDI 8N0 615 424 D
AUDI 1J0 615 424 D
BENDIX 694074B
BOSCH 0 986 474 099
BREMBO F85179
BUDWEG 342967
DA SILVA ET1882
DELCOREMY DC72967
DELPHI LC7327
FERODO FCL694074
FTE RX389837A0
FTE RS389837A0
HELLA 8AN 355 440-721
HELLA 8AC 355 383-461
JURID 694074J
NK 2147172
QUINTON HA QBS4390
SEAT 1J0 615 424 H
SEAT 1J0 615 424 D
SEAT 1J0 615 424 F
SKODA 1J0 615 424 F
SKODA 1J0 615 424 H
SKODA 1J0 615 424 D
SPIDAN 402967
TEXTAR 38008700
TEXTAR 38045800
TEXTAR 38008500
TEXTAR 38045600
TRISCAN 8170343749
TRISCAN 8170342967
TRW BHN276
UBD 54831
VW 1J0 615 424 D
VW 1J0 615 424 H
VW 1J0 615 424 F

Szczegółowe parametry

Producent Lucas
Data produkcji 08.1997 - 03-2007
Rozmiar tłoczka 38 mm
Materiał Aluminium
Czy zacisk dostępny na stanie magazynowym ? Tak
Numer seryjny VW 1J0 615 424 H
Miejsce montażu Tył