2. Malowanie zacisków – Ekskluzywne lakierowanie wielowarstwowe

Lakierowanie zacisków hamulcowych

Opis

Malowanie zacisków farbą wysokotemperaturową włoskiego producenta farb dla takich odbiorców jak min. Brembo. Jeżeli chcesz zmienić kolor zacisku lub jarzma pomaluj je w hamulcenaprawa.pl!

Malowanie farbą do zacisków odporną na wysokie temperatury w kolorach podstawowej palety RAL (możliwe inne kolory – patrz niżej)

  • farba do zacisków odporna na wysokie temperatury
  • średni połysk lub satynowy
  • element pomalowany razem z miejscami niedostępnymi dla lakierów proszkowych
  • wielowarstwowa farba stosowana razem z odporną na wysokie temperatury warstwą epoksydową

Specjalistyczna farba do zacisków dająca możliwość inaczej niż w przypadku lakierów proszkowych położenia powłoki praktycznie na całym zacisku lub jarzmie. Stosowane dwie warstwy epoksydowe i cztery lub więcej warstwy lakierów właściwych. Pierwsza warstwa lakieru jest cienka i nie przeszkadza w montażu ponadto zabezpiecza elementy przed korozją. Po wygrzaniu malujemy kolejne warstwy farb wszędzie po za miejscami, które malowane być nie mogą. Kolejne warstwy farby nie pokrywa już np.: przylgni, miejsc gwintowanych, gwintów odpowietrzników itp.

Cena:

  • dodatkowe malowanie jarzma – 40 zł sztuka
  • dodatkowego malowania zacisku (żeliwny lub aluminiowy): 60 zł

Dodatkowy czas naprawy + 4 dni robocze (dodatkowo przygotowujemy zaciski i jarzma do malowania, farba przygotowywana na zamówienie indywidualnie, dodatkowy czas wygrzewania lakieru przed montażem).

Uwaga usługę dodatkowego lakierowania możesz zamówić tylko w przypadku zamówienia usługi regeneracji. Nie prowadzimy usługi  malowania zleconych elementów bez ich regeneracji.

Zaciski żeliwne a także jarzma malujemy już w cenie regeneracji farbą wysokotemperaturową (inny rodzaj lakieru) w kolorze srebrnym / zaciski aluminiowe nie są malowane w cenie regeneracji

Uwaga. Różny sposób użytkowania zacisku/auta daje skrajnie różny czas trwałości twojej nowej powłoki lakierniczej, na przykład częste stosowanie agresywnej chemii myjącej.

Kolory niestandardowe (fluorescencja, perła, brokat itp)
  • lakier zamawiany tylko po dokonaniu przedpłaty (min. 50% kosztów całości zamówienia bezzwrotnej wpłaty)
  • czas oczekiwania na zamówiony lakier od 7 do 30 dni (produkcja we Włoszech)
  • brak możliwości zmiany koloru po zamówieniu
  • dodatkowa opłata +300 zł kurier, oraz od +50 zł sztuka elementu lakierowanego

Sprawdź efekty na naszym fanpage na Facebooku

Zobacz inne sposoby konserwacji TUTAJ