1. Malowanie zacisków – lakier wieloskładnikowy

Farba do zacisków

Opis

Malowanie zacisków farbą wysokotemperaturową. Jeżeli chcesz zmienić kolor zacisku lub jarzma pomaluj je w hamulcenaprawa.pl Malowanie farbą do zacisków odporną na wysokie temperatury w kolorach palety RAL.

  • farba do zacisków odporna na wysokie temperatury
  • wysoka odporność na czynniki atmosferyczne
  • średnio/wysoki połysk
  • element pomalowany razem z miejscami niedostępnymi dla lakierów proszkowych.

Specjalistyczna farba do zacisków dająca możliwość inaczej niż w przypadku lakierów proszkowych położenia powłoki praktycznie na całym zacisku lub jarzmie. Pierwsza warstwa lakieru jest cienka i nie przeszkadza w montażu ponadto zabezpiecza elementy przed korozją. Po wygrzaniu malujemy drugą, tym razem bardzo grubą warstwą farby wszędzie po za miejscami, które malowane być nie mogą. Druga warstwa farby nie pokrywa już np.: przylgni, miejsc gwintowanych, gwintów odpowietrzników itp.

Cena:

  • dodatkowe malowanie jarzma – 30 zł sztuka
  • dodatkowego malowania zacisku (żeliwny lub aluminiowy): 50 zł sztuka

Dodatkowy czas naprawy + 4 dni robocze (dodatkowo przygotowujemy jarzma lub zaciski do malowania, farba przygotowywana na zamówienie indywidualnie, dodatkowy czas wygrzewania lakieru przed montażem).

Uwaga usługę dodatkowego lakierowania możesz zamówić tylko w przypadku zamówienia usługi regeneracji. Nie prowadzimy usługi  malowania zleconych elementów bez ich regeneracji.

Zaciski żeliwne a także jarzma malujemy już w cenie regeneracji farbą wysokotemperaturową (inny rodzaj lakieru) w kolorze srebrnym / zaciski aluminiowe nie są malowane w cenie regeneracji

Uwaga. Różny sposób użytkowania zacisku/auta daje skrajnie różny czas trwałości twojej nowej powłoki lakierniczej, na przykład częste stosowanie agresywnej chemii myjącej.

 

Sprawdź efekty na naszym fanpage na Facebooku

Zobacz inne sposoby konserwacji TUTAJ